מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

גלגולי נשמות מהרמ"ע מפאנו

הספר גלגולי נשמות מהרמ"ע מפאנו, 95 עמודים, כריכה קשה. עם ביאור מאיר עין.

אודות הספר גלגולי נשמות

ספר גלגולי נשמות מאת הרב הגאון המפורסם המקובל רבינו מנחם עזריה מפאנו עם הוספות, הגהות, הערות ותיקונים בשם מאיר עין. מאת ר' ירוחם מאיר ליינער בן הרב הקדוש מאיזביצא זצ"ל. ובו מדובר נפלאות מגלגולי נשמות, אשר נתגלגלו בתנאים ואמורים, ובהם יתבארו מעשים נוראים, אשר קבלם הרמ"ע מפאנו מהרב ישראל סרוק, תלמיד האריז"ל. 

הספר גלגולי נשמות מסודר לפי אותיות ה-א"ב ומובאים בו אישים מהתנ"ך ורבנים עם גלגוליהם. 

אודות מחבר הספר גלגולי נשמות

רבי מנחם עזריה מפאנו - (מכונה גם "עמנואל דה-פאנו") או בקיצור: הרמ"ע מפאנו (ה'ש"ח (1548) נולד בולוניה, איטליה - ד' באב ה'שפ" (1620) מנטובה, איטליה) היה רב, פוסק ומקובל ידוע. נחשב לגדול המקובלים ביהדות איטליה. נולד למשפחה מיוחסת מהעיירה פאנו (איטליה). אביו רבי יצחק ברכיה היה מ"גזע ישרים" ומיקירי היהודים למשפחת פאנו. הוא נשא לאישה את בתו של ר' יצחק פואה ממנטובה מגדולי רבני איטליה באותה עתה. לאחר שלמד תלמוד והלכות, הוא שקד על לימוד הקבלה.
יהודה אריה ליב בכ"ר יעקב וואידיסלאווסקי מתאר את סגולותיו במשפטים הבאים: "המלאך הגואל את חכמת הקבלה, והפיץ את רוחה בחבל מדינת איטליא היה רבינו מנחם עזריה מפאנו. הוא הגבר הוקם על, לשאת את דגל תורת הקבלה ביד רמה, והראה את גודל תפארתה על פני כל החכמות והמדעים. הוא הגבר אשר שקד באמונה על דלתות חכמת האמת ואסף בחפניו כל גנזי תורת הקבלה והיו לאחדים בידו. הוא הגבר אשר האיר עיני ישראל במאמריו הטהורים המאירים כספירים, והמפנים דרך ישר לפני כל החפצים להיכנס בפרדס החכמה ולהינות מעץ דעת הקבלה. הלא הוא הרמ"ע ז"ל איש חמודות המולך בחכמת האמת ובכל תושיה לו עשר ידות ומי בכל בית הקבלה נאמן כמוהו"

ספר לחברים על הספר 'גלגולי נשמות מהרמ"ע מפאנו'

גלגולי נשמות מהרמ"ע מפאנו
לחץ על התמונה להגדלה

גלגולי נשמות מהרמ"ע מפאנו

הוסף למדף מחיר: 35 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "גלגולי נשמות מהרמ"ע מפאנו", התעניינו גם בספרים הבאים:

מלאך המשיב

מלאך המשיב

הוסף למדף מחיר: 70 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום