מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ילדים מספרים על עצמם 1

הספר ילדים מספרים על עצמם 1 מאת חיים ולדר, 169 עמודים, כריכה קשה. הספר הראשון בסדרה "ילדים מספרים על עצמם" האוגד בתוכו דילמות ובעיות מעולמם של הילדים ובהענקת פתרונות חינוכיים עבורן. 

אודות הסדרה ילדים מספרים על עצמם

ילדים מספרים על עצמם היא סדרת ספרים רבי מכר בת 8 כרכים של הסופר והמחנך החרדי חיים ולדר. הסדרה עוסקת באירועים ובחוויות מעולמם של הילדים ומתעמקת ברגשותיהם. הסיפורים הכתובים בגוף ראשון עוסקים בעלילות כמו התמודדות של ילד שמן, מלכי כיתה, יחסי הורים-ילדים ועוד. הסיפורים מעבירים מוסר השכל ישיר בעלילתם. רבים מספרי הסדרה אוירו על ידי יוני גרשטיין.

ספריו היוו חידוש בגישה אל הילדים תחת המוטו "הלב אינו מחסן" והעידוד שהוא נותן לילדים לספר על רגשותיהם ולהכיר בהם ומזמין אותם לכתוב לו את סיפוריהם.

אודות מחבר הסדרה ילדים מספרים על עצמם

חיים וַלדֶר (נולד ב-כ"ד בחשון ה'תשכ"ט) הוא סופר ילדים, נוער ומבוגרים חרדי ישראלי, מורה ופעיל לרווחת הילד בחברה החרדית. חתן פרס ראש הממשלה "מגן הילד" מטעם המועצה הלאומית לשלום הילד‏.

החל משנת 1990 משמש חיים ולדר כפובליציסט, ומפרסם טור קבוע ("מול המראה") העוסק בסוגיות חברתיות, חינוכיות וציבוריות. בעבר שידר תוכנית רדיו בשם "עצות מהחיים" ברדיו קול ברמה, ובתחילת 2014 החל להגיש את התוכנית ברדיו קול חי.

בשנת 1997 הקים חיים ולדר את המרכז לילד ולמשפחה, במסגרת האגף לשירותים חברתיים בעיריית בני ברק. מאז הוא משמש מנהל חינוכי במקום לצד מנהלת המרכז, ומסייע בנושאי משפחה, נוער וילדים במצוקה. על פועלו למען ילדים ונוער זכה חיים ולדר בפרס ראש הממשלה "מגן לילד" לשנת 2003, מטעם המועצה הלאומית לשלום הילד.

ספר לחברים על הספר 'ילדים מספרים על עצמם 1'

לקוחות שרכשו את הספר "ילדים מספרים על עצמם 1", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום